Par Ailu – jauno izgudrotāju:

Kindling Cracker izgudroja jaunā un talantīgā Aila Hačinsone (Ayla Hutchinson) no Jaunzēlandes.

Izgudrojums vispirms bija skolas zinātniskais projekts, kad Ailai bija 13 gadi, bet tagad to pārdod visur pasaulē.

Grūti aptvert, ka koku skaldīja ar cirvi gandrīz 5000 gadus, pirms jaunai dāmai no Jaunzēlandes radās doma to apgriezt otrādi, lai gan jauni, gan veci cilvēki varētu droši skaldīt malku, neriskējot savainoties.

Aila:

Sveiki! Mani sauc Aila Hačinsone, man tagad ir 17 gadi, un es dzīvoju Taranaki – vienā no skaistākajām vietām Jaunzēlandē. Jaunzēlande atrodas tuvu Antarktikai un daļai no Austrālāzijas Dienvidu puslodē.

Mani hobiji ir sieviešu basketbols un basketbols, laika pavadīšana ar ģimeni un draugiem, kā arī uzturēšanās brīvā dabā.
Lai gan Jaunzēlande atrodas tropiskajā zonā, ziemas šeit mēdz būt ĻOTI aukstas. Taranaki ir mūsu kalna un reģiona nosaukums. Kad Taranaki pārklāj sniegs, laiks kurināt uguni. Kad esi nosalis, nav iespējams iekurt uguni gana ātri. Liels daudzums neliela izmēra iekura palīdz aši sasildīties, tāpēc es izgudroju Kindling Cracker (arī tāpēc, ka vēlējos, lai mamma nenocirstu pirkstus vai roku).
Kindling Cracker sākumā bija skolas zinātniskais projekts, kad man bija 13 gadi, bet tagad ar manas apbrīnojamās ģimenes un dažu ļoti foršu izplatītāju palīdzību to pārdod visur pasaulē

Ja jūs līdzināties man un jums nepatīk salt, iegādājieties Kindling Cracker. Es ceru, ka jums patīk jūsu Kindling Cracker.