PISUT AYLA – NOORE LEIUTAJA KOHTA:

Lubage tutvustada noort ja andekat leiutajat - Ayla Hutchinson’i Uus-Meremaalt, kes leiutas puiduhakkuri Kindling Cracker.

See toode sai alguse ühest kooli teadusprojektist siis kui Ayla oli 13-aastane, ja nüüd müüakse seda üle kogu maailma.

On üsna tähelepanuväärne, et oli vaja 5000 aasta pikkust kirvega puude hakkimise kogemust enne kui üks noor daam Uus-Meremaalt tuli idee peale keerata see protsess teistpidi, nii et noored ja vanad saavad nüüd ohutult puitu hakkida ilma, et peaksid muretsema enda vigastamise pärast.

AYLA ENDAST: 

Tere! Minu nimi on Ayla Hutchinson, olen praegu 17-aastane ja elan Taranakis, mis on üks ilusamaid paiku tervel Uus-Meremaal. Kui sa ei tea, kus Uus-Meremaa asub, siis me oleme üsna lähedal Antarktikale maakera lõunapoolusel.

Mulle meeldib mängida korvpalli, veeta aega oma pere ja sõprade seltsis ja käia looduses.
Kuigi Uus-Meremaal on troopiline kliima, võib meil talvel olla VÄGA külm. Taranaki on meie mäestiku ja piirkonna nimi. Kui Taranaki on mattunud lume alla, on aeg teha tuld. Kui sul on külm, siis mida kiiremini sa tule üles saad, seda parem. Palju tulehakatist aitab kiiresti tule üles saada ja seepärast ma ka puiduhakkuri Kindling Cracker leiutasin (ja lisaks, et olla kindel, et mu emal jääksid kõik sõrmed ja jäsemed alles!).
Puiduhakkur Kindling Cracker sai alguse kooli teadusprojekti tehes siis kui ma olin 13-aastane ja nüüd müüakse seda terves maailmas. Olen abi eest tänulik oma perele ja mõnedele väga ägedatele edasimüüjatele.

Kui oled minumoodi ja sulle ei meeldi külmetada, siis on sul vaja puiduhakkurit Kindling Cracker. Ma loodan, et sulle meeldib kasutada oma puiduhakkurit Kindling Cracker.